GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 13385205
nr 1338 5205
Skålfat
3 st, Kina, diameter: 22,5-23 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:25:19
100 kr
150 kr
300 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)